Vastutustundlik tootmine

Oma prioriteediks oleme seadnud kõrge kvaliteedi. Kaasaegne tootmistehnoloogia, põhjamaine puit ja tugev tootekvaliteedi kindlustamine on muutnud Lasita Maja kaubamärgi tooted hinnatuks kogu Euroopas.


Parim kvaliteet

Pakkumaks klientidele kõrget kvaliteeti, oleme kehtestanud kvaliteedijuhtimise korra ja vastame ISO-9001 normidele. Meie toodetele kehtib 2 – 5 aastane garantii.


Sertifitseeritud puit

Kliendi rahuolu nimel pühendame suurt tähelepanu kvaliteedile, selle kinnituseks väljastas LRQA AS-le Lasita Maja alates 29. november 2007 ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi.

Aiamajade tootmisel kasutame põhjamaist puitu. Puit on taastuv toormaterjal ja oma mitmekülgsete võimaluste poolest parim materjal aia- ja suvemajade ehitamiseks. Põhjamaine puit kasvab jahedas kliimas aeglaselt, mistõttu on see kvaliteetne ja usaldusväärne. Jahe kliima muudab puidu struktuuri tugevaks ja vastupidavaks ning on sealjuures esteetilise välimusega.

Toetame ökoloogilist ja vastutustundlikku metsamajandamist, seetõttu pakume soovi korral oma klientidele ka FSC® (Forest Stewardship Council®) ja PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) sertifikaadiga toormaterjalist valmistatud aiamaju.

PEFC(Programme for the Endorsement of Forest Certification ehk Metsade Sertifitseerimise Kinnitamise Programm on rahvusvaheline metsade sertifitseerimise süsteem, millega edendatakse jätkusuutlikku metsandust, tuginedes terviklikule lähenemisviisile, milles võetakse arvesse ökoloogilisi, sotsiaalseid ja majanduslikke kriteeriume. Metsade sertifitseerimisel kontrollitakse metsade jätkusuutlikku majandamist ja kasutamist. PEFC-sertifitseeritud materjali kaubamärgi ja/või märgisega toode kinnitab ettevõtjatele ja tarbijatele, et selle toote tootmiseks kasutatud toorained on pärit jätkusuutlikult majandatud metsadest. Metsade sertifitseerimise ülemaailmne eesmärk on vähendada metsade kontrollimatut kasutamist kolmandates riikides.

NCS-PEFC-COC-001018 sertifikaat on leitav siit.

 

FSC® (Forest Stewardship Council) ehk Metsahoolekogu on 1993. aastal asutatud rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, mis seisab metsade vastutustundliku majandamise eest kogu maailmas. FSC märki kandev toode on pärit vastutustundlikult majandatud metsast, kus väärtustatakse võrdselt nii looduslikku keskkonda, kogukondi kui ka majanduslikku elujõulisust. Tarneahela sertifitseerimine võimaldab ettevõtetel tõendada, et nende tootmises kasutatav puit pärineb jätkusuutlikult majandatud metsadest, jälgides majanduslikke, keskkonnaalaseid ja sotsiaalseid aspekte.

FSC® SA-C0C-007606 sertifikaat on leitav siit.

 

 Lasita Maja keskkonnapoliitika kohta saab lugeda siit.


Tehnoloogia

Suutmaks tarnida oma klientidele kvaliteetselt valmistatud tooteid, toetume oma tublidele pika-ajalise kogemusega töötajatele ning tänapäevasetele puidutöötlusmasinatele. Aastatega omandatud kogemused ja oskused garanteerivad täpsuse toodete valmistamisel, pakkimisel ja lähetamisel. Tänapäevased seadmed võimaldavad millimeetri täpsusega toota soovitud detailide kuju ja suuruse.

Komplektsus

Olenevalt aiamaja suurusest, pakitakse meie majad ühte või kahte ilmastikukindlalt suletud pakki. Majad on pakitud süstematiseeritult euro alustele, komplektsus ja materjali kvaliteet on tagatud pideva järelkontrolli tulemusena. Iga pakk sisaldab detailselt kirjeldatud püstitusjuhendit. Pakend on kaitstud erinevate ilmastikutingimuste eest, mistõttu soovitame avada pakendi alles siis, kui asute aiamaja püstitama. Kui peale maja saabumist ei alustata koheselt paigaldustöödega, soovitame hoida maja detailid kuivas ja UV-kiirguse eest kaitstuna.


Transport

Soetatud aiamajale on võimalik tulla ise järgi meie tootmishoonesse Risu tee 2, Pihva küla, 61407 Tähtvere vald, Tartumaa või tellida transport otse püstituspaika. Kauba saabumise päev ja kellaaeg lepitakse eelnevalt kokku. Palume arvestada asjaoluga, et meie aiamaju transporditakse suurte veokitega, millele tuleb tagada piiranguteta ligipääs soovitud sihtkohta.

Kvaliteedipoliitika


Kvaliteedipoliitika eesmärk on anda klientidele usaldus- ja kindlustunne, et Lasita Maja konsern suudab pakkuda kvaliteetset toodet ja teenust kokkulepitud tingimustel.

Kvaliteedi saavutamiseks on rakendatud ettevõttes kvaliteedijuhtimissüsteem, mille juht põhimõteteks on :

- Kliendikesksus, kliendi rahulolu suurendamine arvestades nende poolt esitatud seadusjärgseid ja normatiivseid nõudeid, mida täidetakse järjepidevalt läbi ettevõtte siseste protsesside.

- Juhtide pühendumus ja eestvedamine, mis inspireerib kontserni töötajaid organisatsiooni eesmärke saavutama, tagades sellega Lasita Maja kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuete lõimimise äriprotsessidega.
- Lasita Maja arengu ja konkurentsivõime mõjususe suurendamiseks kaasata kontserni töötajaid läbi positiivse tööõhkkonna, ühtekuuluvustunde ja lojaalsuse.
- Pidev protsesside parendus- ja ennetustegevus läbi riskipõhise mõtlemise tagab kavatsetud tulemused
- Tagada. et kontsernis töötaks huvigrupp motiveerituid, õppimisvõimelisi ja enesearendamisest huvitatud, kvalifikatsiooni ja kompetentsi omavad, teotahtelised ja pühendunud töötajad, kes aitavad kaasa organisatsiooni suutlikkusele eesmärke saavutada.
- Minimaliseerida Lasita Maja äritegevuse juures ümbritsevale keskkonnale kahju tekitamist ning maandada riske, tagamaks ohutus ja keskkonnahoid, kasutades looduslikke ja taastuvaid materjale.
Läbi nende tegevuste täidame eesmärki olla parim võimalik valik meie klientidele, Saavutades sellega kõigi huvipoolte rahulolu.