Kvaliteediklassid
Aknad
BronzeSilverGoldPlatinum

Oma aiamajadele pakume kvaliteetseid kuuse või männipuidust ning ehtsa klaasiga aknaid. Valikus on erineva kvaliteediklassiga aknad. Bronze ja Silver kvaliteediga aknad on saadaval 4 mm klaasiga ning sisseavanevatel akendel on kald-ja pöördavatav mehhanism. Alates Gold kvaliteediga akendest on lisaks kald-ja pöördavatvale mehhanismile akendel ka kahekordne karastatud klaaspakett, metallist veenina ning kahekordne tihend. 

Sobiva toote valimisel soovitame jälgida ka akende kvaliteedi koodi, mis on märgitud iga toote tehnilises kirjelduses.

Uksed
Oma aiamajadele pakume kvaliteetseid kuuse või männipuidust ning ehtsa klaasiga uksi. Valikus on erineva kvaliteediklassiga uksed. 
Kõik uksed on madala lävepakuga ning lukustatavad. Silver kvaliteediga uksed on 4 mm klaasiga, liimpuidust raamiga ning alumiiniumkattega lävepakuga. Alates Gold klassi kvaliteedist on uksed varustatud karastatud klaaspaketiga, kahekordse laudisega, alumiiniumkattega lävepakuga ning tihendiga.

Sobiva toote valimisel soovitame jälgida ka uste kvaliteedi koodi, mis on märgitud iga toote tehnilises kirjelduses.

Konstruktsioon

Meie tootesortimendis on lai valik suurepärase põhjamaise kvaliteediga aiamajasid. Aiamajade
seinadetailidel on tuuletapid, mis vähendavad tuule ja vihma läbitungimist majanurkadest. Aiamaja tarnekomplektis on immutatud alusraam, mis kaitseb hoonet niiskuse eest ning pikendab selle eluiga. Lisaks alusraamile on komplektis ka katuse-ja põrandalauad ning tuulekaitse liistud. Kõikide majadega on kaasas ka paigaldusjuhend ning kinnitusvahendid, mis võimaldab maja koheselt püstitama hakata.