Świadomy wybór

Każdy domek zaczyna się od pomysłu na perfekcyjny produkt. Aby osiągnąć zamierzony cel, dbamy o każdy detail, przykładając duże znaczenie do odpowiedniej jakości zarówno surowców wykorzystywanych w produkcji jak i maszyn zaangażowanych w proces ich tworzenia.

Najwyższa jakość

Korzystając ze standardów ISO 9001 gwarantujemy jakość naszych produktów udzielając rękojmi na okres 24 miesięcy a w szczególnych przypadkach wydłużonej nawet do 60 miesięcy (wg ogólnych warunków handlowych firmy Lasita Maja).

Drewno Certyfikowane

Do produkcji naszych budynków używamy surowca pochodzącego z Nordyckiej części Europy. Skandynawska tarcica charakteryzuje się naturalnymi właściwościami, jak twardość, wydłużona żywotność i odporność strukturalna wynikająca z powolnego wzrostu lasu, odpowiednio użyźnionej gleby na terenach gdzie zimy są długie i mroźne.

Dbając o ekologię, wybieramy do naszej produkcji wyłącznie certyfikowany materiał, który gwarantuje iż jest pozyskiwany z lasu w sposób przyjazny środkowisku naturalnemu, co ma odzwierciedlenie w zasadach jakimi kieruje się stowarzyszenie FSC (Forest Stewardship Council).

Proces produkcji

Aby dostarczyć produkt o najwyższej jakości, polegamy na doświadczeniu i kwalifikacjach naszych pracowników oraz nowoczesnym parku maszynowym. Nasza produkcja zaczyna sie od tarcicy a kończy na drewnianych domkach, składających się z w pełni przefabrykowanych i pasujących do siebie elementów.


Domek w elementach

Każdy domek spakowany jest na osobnej palecie (badź paru paletach w zależności od wielkości) odpowiednio zabezpieczonych do transportu oraz składowania na zewnątrz. Pasujące do siebie elementy należy złożyć ze sobą przy użyciu podstawowych narzędzi ciesielskich oraz na podstawie załączonej instrukcji montażu.


Dostawa

Domki dostępne są w magazynach centralnych w Estonii, Holandii oraz na Węgrzech. Poprzez rozwiniętą sieć logistyczno-dystrybucyjną, jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość do wskazanego miejsca w Polsce.